Dekoracja ślubnego auta


Dekoracja auta do ślubu jest jednym ze sposobów personalizacji i dopasowania wyglądu auta do innych elementów nadających unikalny charakter uroczystości. Dekorując auto we własnym zakresie używając na przykład tych samych kwiatów, które występują w wiązance Panny Młodej mamy pewność, że tak udekorowane auto do ślubu będzie niepowtarzalne i idealnie dopełni całości.

Użycie kwiatów, wybranych kolorów przewodnich czy innych motywów występujących w pozostałych dekoracjach sprawi, że cala ceremonia nabierze jednolitego i przemyślanego wyglądu.

Wybór stosownej dekoracji
W wypadku dekoracji, jeśli wybieramy biały samochód do ślubu sam kolor nadwozia jednoznacznie w naszej kulturze kojarzy się ze ślubem. Dodatkowo biały jest doskonałym tłem dla innych kolorów. Można auto pozostawić bez dekoracji – samochód zabytkowy sam w sobie jest dekoracyjny i raczej nie będzie budził wątpliwości, co do swojego przeznaczenia. Dekoracja nowoczesnych sedanów, które są wynajmowane do ślubu zwłaszcza w popularnych kolorach – srebrne, czarne lub z lakierem w innym kolorze niż biały – wydaje się być koniecznością. Sam wygląd takiego auta najczęściej nie budzi oczywistego skojarzenia ze ślubną limuzyną, bardzo często są to auta używane przez ich właścicieli jako codzienny środek lokomocji. Dopiero po udekorowaniu takiego auta jego przeznaczenie do transportu Młodej pary zaczyna być jasne.

Subtelnie i ze smakiem
Złotą zasadą stosowaną właściwie w każdej dziedzinie jest umiar – im mniej tym lepiej. Delikatne akcenty kwiatowe w okolicy klamek auta i ewentualnie akcenty na masce w zupełności wystarczą, aby auto nabrało niepowtarzalnego charakteru, o który nam chodzi a jednocześnie dalej zachowało klasę. Zabytkowe auta do ślubu są bardzo wdzięcznym przedmiotem dekoracji. Duża, w porównaniu z autami nowoczesnymi, ilość części chromowanych sprawia, że dekoracje kwiatowe na karoserii zabytkowych aut do ślubu bardzo ładnie się prezentują.