Gdzie wynająć auto


Jak wybrać godną zaufania firmę wynajmującą auta do ślubu?
Na rynku jest bardzo dużo firm wynajmujących auta do ślubu. Którą z nich wybrać mniejszą oferującą jedno auto czy może taką, która ma ich dwadzieścia?
Zaletą małej firmy jest to, że wybranym przez nas autem do ślubu z dużą dozą pewności zawiezie nas sam właściciel,

który prawdopodobnie będzie dbał o to, żebyśmy dołączyli do grona zadowolonych klientów. Niestety, jeśli oferuje tylko jedno auto to w razie awarii nie będzie miał auta zastępczego, zakładamy oczywiście, że o auto dba niemniej jednak taką ewentualność należy wziąć pod uwagę. W dużej firmie auto zastępcze z pewnością jakieś się znajdzie, ale czasem klienci się skarżą, że wybrali auto białe i na takim im bardzo zależało, nawet umieszczono taki zapis w umowie najmu, a auto zastępcze podstawiono czarne. Inny model czy inna marka auta zastępczego, oczywiście pozostając w jednej kategorii aut np. zabytkowe lub nowe, jest zrozumiała i akceptowalna, ale diametralna zmiana koloru bywa już problemem.

Warunki wynajmu samochodu na ślub
Wybierając auto do ślubu trzeba koniecznie zapoznać się ze stroną internetową firmy oferującej wynajem, dokładnie obejrzeć galerię zdjęć i w razie wątpliwości zadawać pytania również o stan techniczny auta. O ile to możliwe warto sprawdzić referencje lub poczytać opinie od klientów. Oczywiście ważnym kryterium jest też cena wynajmu, dlatego trzeba od razu dopytać o jego warunki, ilość godzin, określić trasę przejazdu auta do ślubu lub podać orientacyjną liczbę kilometrów, spytać o ewentualne gratisy czy promocje.

U nas w cenie wynajmu auta do ślubu otrzymują Państwo gratis dekorację auta jedwabnymi kwiatami, stylowe tablice „Młoda Para”, lampkę szampana dla Nowożeńców i chłodne napoje orzeźwiające serwowane w czasie podróży.

Kwestia pieniędzy
Po ustaleniu warunków wynajmu auta do ślubu pozostaje wpłata zaliczki, która jest potrzebna, aby je zarezerwować i mieć pewność, że mamy zapewniony wynajem naszego wymarzonego auta. Najbezpieczniej jest ją wpłacić po podpisaniu umowy najmu auta. Resztę kwoty za wynajem auta płaci się w zależności od wymagań firmy, czasem nawet na miesiąc przed uroczystością, a czasem dopiero w jej dniu. Należy zastanowić się, jaka opcja jest dla nas bardziej korzystna i godna zaufania.

Wynajmując auto do ślubu w naszej firmie niewielka zaliczka gwarantuje rezerwację terminu a resztę należności płacą Państwo dopiero w dniu ślubu.

Na koniec pozostaje mi życzyć Państwu wspaniałej pogody i dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia!