Uroczystość tematyczna


Coraz częściej Młode Pary planują wesele tematyczne. Może to być np. wesele w stylu lat 50-tych, uroczystość inspirowana ulubionym filmem, wydarzeniem czy miejscem. W zależności od wybranego motywu przewodniego pojawiać się on będzie począwszy od zaproszeń ślubnych, elementów ubioru Młodej Pary, wyboru samochodu do ślubu, dekoracji ślubnego auta, kościoła i sali aż po dobór menu, muzyki i ewentualnych atrakcji dla gości weselnych.

Wiele możliwości do wyboru
Motyw przewodni może być pojedynczy np. ulubiony kolor, kwiaty, styl, dyscyplina sportu, itp. jak i bardziej kompleksowy, czyli wesele tematyczne w pełni np. motyw bajkowy „Baśnie tysiąca i jednej nocy”. Od pomysłowości i chęci Młodej Pary zależy, jakich rozmiarów rolę odegra wybrany przez nich motyw przewodni.  To będzie ich decyzja, czy akcenty tematyczne będą subtelne, czy też będą widoczne i odczuwalne przez cały czas.

Klimat minionych lat
Wybierając, jako temat lata 50-te czy 60-te warto wybrać również auto do ślubu z tego okresu. Podróż do ślubu autem z epoki może się okazać bardzo ważną częścią całej ceremonii, dlatego warto zastanowić się chwilę nad wyborem odpowiedniego samochodu, ponieważ może się okazać, że jest to jedna z kluczowych decyzji. Samochód ślubny będzie elementem łączącym kolejne etapy całego dnia: przyjazd po Pana Młodego, potem po Pannę Młodą, wspólna podróż do kościoła lub USC, następnie plener i zdjęcia z udziałem auta i na koniec podróż na miejsce, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne połączone z zabawą do białego rana. Wszyscy goście weselni najpełniej poczują klimat „tamtych lat” widząc auto do ślubu, które z wybranego okresu pochodzi. To bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy wolą akcenty subtelne jak również i dla Młodych Par, które we wszystkich aspektach pragną jak najpełniej odwzorować klimat wybranej epoki.