Lustereczko, powiedz przecie,


które najpiękniejsze w świecie… A co takiego ma być najpiękniejsze, oczywiście poza Panną Młodą? Naturalnie chodzi o auto do ślubu. Jak wybrać wśród tylu różnych modeli to najładniejsze? Gust jest sprawą bardzo osobistą, jednak w przypadku wyboru ślubnego samochodu można kierować się kilkoma zasadami.

Niezastąpiona klasyka
Klasyczne zabytkowe auta będą zawsze dobrym wyborem. Wśród oferowanych na wynajem marek i modeli aut można znaleźć coś dla każdego. Warto zaufać sprawdzonym markom aut luksusowych takich jak Rolls-Royce, Bentley czy też Austin docenianych i wielokrotnie wybieranych przez europejskie koronowane głowy. Brytyjska królowa z pewnością nie może się mylić w kwestii elegancji i prestiżu, a samochody wymienionych wcześniej marek zawsze były i w przyszłości również będą stałymi uczestnikami wszystkich ważnych dla monarchii uroczystości.

Poczuć się ja gwiazda
Arbitrami elegancji zza oceanu bez wątpienia były gwiazdy filmowe z minionych lat: Grace Kelly, Audrey Hepburn, Marilyn Monroe. Złote lata Hollywood przypadły na lata 50-te i 60-te ubiegłego wieku. Auta z tamtych lat teraz są bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów, w dobrym tonie wśród obecnych gwiazd filmowych jest być właścicielem takiego klasyka. Podróż do ślubu w pięknym kabriolecie z lat 60-tych takim jak nasz Buick Electra 225 to czysta przyjemność. Widząc zaciekawione spojrzenia przechodniów można poczuć się jak gwiazda filmowa z „fabryki snów”.