Kabriolet na ślub


Kabriolet do ślubu to ciekawa propozycja dla par nietuzinkowych. Tego typu nadwozie daje co najmniej kilka możliwości aranżacji wyglądu auta w zależności od życzenia. Można jechać z opuszczonym dachem – ta opcja była wybierana przez Pary Młode już po ceremonii ślubnej. Pary Młode, które wybrały naszego Buicka Electrę 225 były wszystkie bardzo zadowolone z wyglądu auta oraz jazdy bez dachu – nasz doświadczony kierowca bardzo dbał o to by perfekcyjnie dostosować prędkość do oczekiwań klientów.

Podniesione szyby boczne pozwalają jechać autem nawet szybciej i eliminują w znacznym stopniu mocne podmuchy wiatru.

Dobrze poznać wszystkie szczegóły
Przy wyborze kabrioletu do ślubu warto takie auto wcześniej obejrzeć, aby uniknąć późniejszego rozczarowania. Można wtedy przekonać się, czy nam odpowiadają rozmiary auta, aby w dniu ceremonii nie okazało się, że auto jest po prostu za małe. Warto również poprosić o złożenie i rozłożenie dachu, aby poznać mechanizm składania dachu, czy jest on w pełni automatyczny i czy proces przebiega sprawnie. Sylwetka kabrioletu z dachem może nie być taka atrakcyjna jak auto do ślubu z opuszczonym dachem, jednak na wszelki wypadek lepiej sprawdzić, czy auto w takiej wersji też się podoba, ponieważ w dniu ślubu może się okazać, że będziemy potrzebować ochrony przed kapryśną pogodą.

Stylowe wnętrze
W kabriolecie bardzo ważna jest również tapicerka, jeśli wybierzemy jazdę bez dachu będzie ona doskonale widoczna na wszystkich zdjęciach z udziałem auta. Najładniejszym tłem dla sukni Panny Młodej jest tapicerka dwukolorowa, przy czym bardzo eleganckim rozwiązaniem jest to zastosowane w naszym ślubnym kabriolecie – biała skóra z delikatnymi czarnymi akcentami. Na takim tle każda suknia ślubna będzie się wspaniale prezentować, a zdjęcia nie będą nudne.